Kalite Güvence & Kalite Kontrol

Kurumsal

Kalite Güvence & Kalite Kontrol

Uygulama öncesinde iş yapım metodları (method of statement) hazırlanır ve onay alınır. Proje teknik dokümanlarına uygun malzeme onay dosyaları ile malzeme onayları alınır ve sadece onay almış malzemeler kullanılır. Malzemeler iş programı çerçevesinde sipariş edilir ve uygulama sahasında sevk ettirilir. Depoda, ilgili birimler ile malzeme kontrolleri yapılır ve kayıt altına alınır. Fabrika Kabul Testleri gereken ürünlerin kabul testleri, ilgili birimler ile gerçekleştirilir.


Malzemeler sahaya ulaştıktan sonra uzman kadromuz ile imalatlara başlarız. İmalat süreci devam ederken saha mühendislerimiz ve kalite kontrol mühendislerimiz imalatları sürekli kontrol eder. İmalatlar işverene, işverenin de iştiraki ile imalat kontrol formları doldurularak teslim edilir. Gerekli testler, test planlarında tarif edildiği şekilde yerine getirilir ve sonuçları kayıt altında tutulur.


Bu prosedürlerle, Alp Erdem A.Ş. olarak imalat veya malzeme de oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olurken müşteri memnuniyetini de en üst mertebede tutmuş oluruz.