Taahhüt

KURUMSAL

Taahhüt

Elektrik

OG Enerji Tesisleri

1kV’tan 36 kV’a kadar şalt tesisleri yapım işleri, 1 kV -36 kV arasında her tip trafo ve enerji dağıtım istasyonları tesis edilmesi, tüm proje ve işlemlerin yapılması.

OG Enerji Nakil Hatları

1 kV’tan 36 kV’a kadar her türlü yeraltı ve havai hat tesisinin projelendirilme işleri, uygulanması, yenilenmesi, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

AG Şalt Tesisleri ve Enerji Dağıtımı

1 kV’a kadar yeraltı enerji kablosu işlerinin projelendirilmesi ve yapılması; havai hat tesisi projelendirilmesi ve yapım işleri sonrasında müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Aydınlatma ve Güç Sistemleri

Aydınlatma sistemleri tasarımı, hesaplamaları sonrasında projelendirilmesi ve elektrik alt yapı çalışmaları yapılarak saha uygulamalarının sonlandırılması.
İstek doğrultusunda aydınlatma ürün tasarım ve proje desteği sağlanması.
Güç dağıtımı projelendirilmesi ve sonrasında uygulama işleri.
Yedek güç sistemleri tasarım ve uygulaması.

Otomasyon

Aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve izleme sistemleri, bina yönetim sistemleri projelendirme ve yapım işleri.

Danışmanlık

Şirketimiz kuruluşumuzdan bugünümüze kadar kazandığı deneyim ve bilgi birikimlerimizden aldığı güç ile hem proje bazında, hem de satış sonrasında ihtiyaç duyulabilen elektrik ve mekanik işler ile ilgili müşavirlik hizmetlerini sunmaktadır.

Mekanik

Yangın Tesisatı

Yangın dolabı tesisatı, yangın sprinkler tesisatı, dış saha yangın hidrant tesisatı, itfaiye su alma ve su verme tesisatı, FM200 gazlı söndürme tesisatı, watermist tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Sıhhi ve Atık Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, sıcak su tesisatı, arıtma ve gri su tesisatı, sifonik su tesisatı, pis su tesisatı, alt yapı tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Isıtma Tesisatı ve Soğutma Tesisatı

Isıtma – Soğutma tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Havalandırma Tesisatı

Havalandırma tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı projelendirmesi,akreditasyon sahibi firma tarafından akredite edilmesi ve tüm onaylarının alınması, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Buhar Tesisatı

Kızgın buhar kazanı tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Basınçlı Hava ve Vakum Sistemleri

Basınçlı hava kompresör ve vakum tesisatları konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Tıbbi Gaz ve Steril Saha Sistemleri

Tıbbı gaz medikal bakır borulama tesisatı ve medikal alanlarda bulunan steril saha sistemlerinin projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Otomatik Kontrol ve Bina Otomasyon Sistemleri

Mekanik otomasyon tesisatı projelendirmesi,nokta listesi oluşturulması, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.