Vizyon ve Misyon

KURUMSAL

Vizyon ve Misyon

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, güvene dayalı bir ilişki geliştirmek ve sürdürmek.
Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına, onlarla aynı tarafta olarak net çözümler bulmak.
Proje tesliminden sonra da müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarına anında çözüm bularak, yanında olduğumuzu hissettirmek.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışma arkadaşlarımızın katkıda bulunmasını sağlamak.
Tüm ekibimizin bireysel başarılarından önce Alp Erdem Elektrik konularının hedeflerine ulaşmasında katkıda bulunmasını sağlamak.
Otonom yönetim, merkezi denetim prensibini işin her safhasında benimsemek.

İNSAN FAKTÖRÜNE DEĞER VERMEK

Tüm çalışma arkadaşlarımıza yönetim tarafından verilen görevlerini daha iyi planlamaları için eğitimler sağlamak.
Sağlıklı ve emniyetli iş koşullarında çalışmalarını sağlamak.
Birbirine saygılı ve yardımcı olmalarını sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geliştirilen ve önerilen net çözümlerle müşterimizin güven duygusunu sürekli kılmayı hedefleyen anlayışımızla proje ortaklığımızı sadece iş dönemiyle sınırlı tutmayız. Proje sonrası teknik vererek destek vererek müşteri memnuniyetinin devamını sağlarız. Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde dürüstlük, açıklık, tutumluluk, hakkaniyet, bağlılık, saygı, sürekli gelişme ve topluma katkı temel prensiplerimizdir.

UZMAN EKİPLER

Şirketimizin üstlendiği projelerin kalite güvencesini eğitimli ve deneyimli teknik ekipler sağlar. Sahadaki ekiplerimiz, değişen koşullara göre hızlı ve doğru karar alabilme ve uygulama yeteneklerine sahiptir.

TEKNİK ALT YAPIMIZ

Alp Erdem Elektrik taahhüt sektöründe, ileri teknoloji ve hassas işçilik prensiplerine uygun olarak, test ve devreye alma için gerekli olan tüm teknik donanıma sahiptir. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek cihazlarını sürekli olarak yeniler. Makine parkı ve teknik ekipleri çok sayıda projeyi eş zamanlı yürütebilecek kapasitededir. Bu doğrultuda, şantiye mobilizasyonları da tam donanımlı olarak gerçekleştirilir. Şirket şantiyelerinde iletişim, özel bir sanal ağ üzerinden gerçek zamanlı olarak sağlanır. Projelendirme hizmetleri de her şantiyede özel olarak bulundurulan donanımlarla, yerinde uygulanır.